WhatsApp
KVKK
Bilgilendirme
TRENNLDE
shape
Durupol Ağız & Diş Sağlığı - Hakkımızda

Durupol Ağız & Diş Sağlığı - Hakkımızda

Merkezimiz 2016 yılında 6 diş hekimi ile Kayseri’nin ilk özel A tipi polikliniği olarak 1500 metrekarelik alanda faaliyete başlamıştır.Kayseri Özel Durupol Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ailesi olarak deneyimli hekim kadromuz ve güler yüzlü personellerimizle, siz değerli hastalarımızın tedavilerini son teknoloji ekipmanlarımızla tespit edilmekte ve uzman hekimlerimizce tedavi planlaması yapılmaktadır. Hijyen ve dezenfeksiyon kurallarına yüksek önem veren polikliniğimizde her hasta için ayrı ayrı paketlenip steril edilen aletler kullanılmaktadır. Kayseri Özel Durupol Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak implant tedavisi,

kanal tedavisi

, zirkonyum diş tedavisi, diş dolgusu, 20 yaş cerrahi çekim, diş beyazlatma, bruksizm diş sıkma tedavisi, diş taşı temizliği, çocuk diş hekimi, estetik diş dolgusu denildiğinde kayseri de ilk akla gelen Kayseri Özel Durupol Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak uzman hekim kadromuzla birçok alanda tedaviler sağlamaktayız."Her şeyden önce hasta memnuniyeti" diyerek çıktığımız bu yolda, uluslararası standartlar doğrultusunda, ülke şartlarına uygun, en yeni ve modern teknolojiyi takip ederek, güler yüz, yüksek kalite ve tecrübeli personelimizle, Özel Durupol Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak siz değerli Kayseri halkımıza hizmet vermekteyiz.

shape
8+

Hekim Sayısı

11+

Klinik oda

2+

Poliklinik

Her Biri Alanında Uzman

HEKİMLERİMİZ

Cüneyt Durukan
-Başhekim
Ana Merkez
Venhar Aytekeli
Dt.
Ana Merkez
Onur DEMİR (TELLİ BABA)
DR. DT. (Ortodonti Uzmanı)
Ana Merkez
Onur Şahin
Dt.
Ana Merkez
Elif Güneş Maral
Dt.
Ana Merkez
Tuğba Beyazıt
Dt.
Ana Merkez
Özge Aytekeli
Dt.
Erkilet Şube
Bekir Kılıç
Dt.
Erkilet Şube
Sezer Polat
- Hasta Hakları
Ana Merkez
Mustafa Bulu
İnsan Kaynakları Yönetimi
Ana Merkez
Sizden Aldığımız Güç İle Çalışıyoruz

Hasta Görüşlerimiz

Kanal tedavimi yaptırdım. Onur hocamın güler yüzlülüğü, ilgisi beni çok rahatlattı işlem boyunca hiçbir ağrı hissetmedim. Durupol’ün Kayseri’nin en iyi diş kliniği olduğunu anladım. Arkadaşlarıma da kesinlikle tavsiye edeceğim. Artık Kayseri kanal tedavisi denildiğinde tartışmasız tek adresimiz.

Sedat Haktan
- Özel Sektör
testimonial

Kayseri implant tedavisi için birçok kliniği araştırdım. Ama Cüneyit hocamızın yaptığı işlemleri gördükten sonra tedavimi Durupol’de yaptırmaya karar verdim. Kararımda haklı olduğumu tedavimin her sürecinde anladım. İmplant tedavisi konusunda Kayseri deki en iyi klinik olduklarını kanıtladılar. Tüm ekibe teşekkür ederim.

Halil Albayrak
- Özel Sektör
testimonial

Kayseri’nin en özel kliniklerinden biri olan Durupol diş kliniği yaptığı tedavilerle bir numaradır. Daha önceden Kayseri’de birçok diş kliniğine gittim ve implant ve kanal tedavisi yaptırdım ama burada yaptırmış olduğum implant tedavisi ve kanal tedavilerinden çok memnun kaldım. Cüneyt Durukan ilgisine teşekkür ederim. Kayseri’deki büyün tanıdıklarıma Durupol’ü tavsiye edeceğim.

Mustafa Gençer
- Avukat
testimonial

Ben Hollanda'dan geliyordum Zirkonium kaplama implant yaptırdım. Diş cekimi yaptırdım.Kanal Tedavisi yaptırdım. Çok ama çok memnun kaldim fiyatlar cok uygun ilgi alaka ust duzey supersiniz Durupol

Tayfun Çoban
- Öğretmen
testimonial

Gülüş tasarımı yaptırmak için çok araştırdım internetten de çevremdende. Onur Bey'in adını duymuştum Instagram hesabındaki fotoğrafları görünce bi görüşeyim dedim. Hemen yapılması gerekenleri dikkat edilmesi gerekenleri anlattı ve hiç diş çekimi yapmadan dişlerime zirkonyum kaplamayla gülüş tasarımı yapıldı. Daha sonra implant ve kanal tedavisi için de gideceğim. Biz çok memnun kaldık.

Halil Akcan
- Özel Sektör
testimonial
Yukarı Çık