WhatsApp
KVKK
Bilgilendirme
TRENNLDE

İmplant Tedavisi

İmplant Tedavisi

İmplant Tedavisi

Sağlıklı, beyaz ve görünümü güzel dişler için Kayseri Durupol Diş Sağlığı Merkezini ziyaret etmeniz yeterlidir. 

İmplant Tedavisi Nedir? 

Bir ya da birden fazla diş eksikliğinde implant tedavisi uygulanmaktadır. Önceden böyle bir durumda köprü tedavisi uygulanırken şimdi ise artık implant tedavisi uygulanmaktadır. İmplant tedavisinde, eksik dişin olduğu bölgeye direkt tedavi uygulanır ve böylelikle komşu dişler zarar görmez. Son zamanlarda takıp çıkarmalı protez denilen diş eksiği fazla olan hastalara da implant tedavisi uygulanmaktadır. 

İmplant Tedavisi Nasıl Yapılır?

Öncelikle genel vücut sağlığının cerrahi müdahaleye uygun olup olmadığı kontrol edilir. Alt ve üst çeneyi gösteren film incelenmelidir. Hangi bölgelere kaç adet implant konulması gerektiği belirlenmelidir. Lokal anestezi uygulanarak işlem gerçekleştirilmektedir. Uzman doktorlarımız ile kayseri implant yaptırabileceğiniz Durupol Diş Sağlığı merkezi sizler için hizmet vermeye devam etmektedir. 

İmplant Kaç Şekilde Uygulanabilir?

İmplant tedavisi dört şekilde uygulanmaktadır. Bunlar; dikişli, dikişsiz, tek aşamalı ve iki aşamalı implant diş tedavisi olmak üzeredir. 

En çok uygulanan tedavi şekli dikişli işlemdir. Diş eti açılarak implant yerleştirilir ve dikiş atılıp yara kapatılır. 

Durupol Diş Sağlığı Merkezi

Uzman, güler yüzlü doktor ve normal çalışanlarımız ile sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Önceliğimiz her zaman için siz değerli müşterilerimizi memnun ve mutlu etmektir. Sağlıklı ve beyaz dişlere kavuşmak için siz de Durupol Diş Sağlığı Merkezini tercih edebilirsiniz. 

Çok daha fazlası, soru ve görüşleriniz için durupol.com adresini ziyaret edebilir bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Yukarı Çık